Veri kaybı yaşadıysanız üzülmeyin; panik yapmadan ve kesinlikle müdahale etmeden direkt olarak bizi arayın. Bugüne kadar müştelerimiz, özel donanım, yazılım, teknik ekipman, bilgi ve tecrübe gerektiren veri kurtarma, veri inceleme, şifre çözme ve veri araştırma hizmetlerinde firmamızı tercih ederek iş sürekliliğinde kayıp ve aksaklık yaşamadılar.

Hard diskte herhangi bir nedenden dolayı veri kaybı meydana gelmişse hiçbir müdahale yapılmadan işin uzmanı kurum ve kişilere danışılmalı ve analiz süreci ile başlayan veri kurtarma işlemleri gerçekleştirilmelidir.

Siz de aramıza katılın. Güvende kalın.

  • Profesyonel hizmet kalitesi
  • Ücretsiz fiyatlandırma
  • Analiz ve veri teslim sürecinin hızlı olması
  • Yüksek başarı oranı
  • %100 gizlilik prensibi ile çalışma
 

 

EycBackup ile Windows Yedekleme

EycBackup kolay, hızlı ve türkçe arayüzü ile, sahip olduğunuz tüm windows fiziksel ve sanal sunucularınızı, sql verilerinizi, tüm sisteminizi yedekleyebileceğiniz bir bilgisayar yedekleme yazılımıdır.

Mevcut yedekleme taslaklarını veya kendi taslaklarınızı kullanarak her türlü yedekleme işlemleri için kullanabileceğiniz windows yedekleme programıdır.

EycBackup TÜM bulut, sanal ve fiziksel iş yükleriniz için basit, güvenilir  koruma sağlayan bir çözümdür. Veri koruma yönetiminden ve uyumluluk gereksinimlerinden kaynaklanan stresi azaltır. EycBackup, yönetimi basitleştirerek  zamandan ve bütçeden tasarruf etmenizi sağlar. Bu sayede işletmenizin hedefleri üzerinde içiniz rahat bir şekilde çalışabilirsiniz.