Hizmetlerimiz

1993 den beri Bodrum merkezli olarak gerek Bodrum gerekse şehir dışı servisleri ile bilgisayar sektöründe çözüm üretmekteyiz.

Kimlik Bildirim sistemi

Barkodlu Mağaza Market Takip Programı

Teknik Servis Beyaz eşya otomasyonu

Matbaa Evrak Takip Yazılımı

Mikrotik Loglama Yazılımı

Otel Rezervasyon Programı

Fatura Cari Otomasyonları nın yanı sıra firmamız özel yazılım çözümleri ile de siz değerli kullanıcılarımıza büyüyen vizyon ve kalitesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Bodrum yarımadasının her noktasına, her marka bilgisayar, tablet pc, sunucu, network, notebook ve servis için özel teknik servis hizmeti veren ekibimizin önceliği çağırıların hızlı ve doğru bir biçimde yanıtlanmasıdır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ile ilgili bilgi verilir.

Bilgisayar Teknik Servis hizmetleri konusunda uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle ve marka bağımsız gerçekleştirilir.

 

Teknik Servis işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir.

Gerek ev gerekse ofis bilgisayarlarınızın güvenliği için yedekleme, güvenlik yazılımı ve bakım gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İşletmeler için sunulan hizmetlerimizde dakikalar içinde internet üzerinden uzak masa üstü desteği, bilişim ve teknoloji danışmanlığı gibi üstün hizmetlerden faydalanabilirsiniz.