Eyc Mikrotik Ağırlıklı uygulama alanları arasında; otel lobileri, cafeler, lokantalar, otel toplantı ve konferans salonları, hava alanı bekleme salonları, restoranlar, fuar alanları, özel konferans merkezleri, tren istasyonları, bekleme salonları, eğitim kuruluşları sayılabilir.

İnternet ağlarında meydana gelebilecek siber saldırıların etkin ve kalıcı bir şekilde önlenmesi açısından log kayıt programı büyük bir avantaj sunuyor. Kolay bir kullanım olanağı sunan program yasal mevzuatlar doğrultusunda hizmet sunuyor. Bugün itibariyle ülkemiz genelinden yoğun olarak tercih edilen log kayıt sistemi kaliteli ara yüze sahiptir.

 

 

Bu nedenle internet kullanıcıların güvenli bir şekilde veri alışverişi yapmasının yanı sıra eğlenceli olarak loglama programından faydalanmasını sağlıyor. Geçmiş dönemlerde internet kullanıcılarının kendi ağlarında oluşan illegal saldırıları kontrol etmesi uzun süreleri alabiliyordu. Bu durum kullanıcıların zaman kaybına maruz kalmasına da neden oluyordu.

Ancak log kayıt uygulamasının hizmete sunulmasıyla birlikte internet kullanıcıları bu problemden tamamıyla kurtuldu. Kullanıcılar artık ağlarını daha pratik bir şekilde kontrol edebiliyor ve gereken durumlarda güven altına alabiliyor.

Eyeci Hotspot: Güncel KVKK kanunu çerçevesinde, Hotspot İnternet kayıtlarını tutmak üzere hazırladığımız Eyeci Hotspot yazılımı ile ortak internet kullanımı hizmeti veren işletmelerin internet güvenliğini kontrol altına alıyoruz. İşletmenizi ve sizi olası risklerden koruyoruz.